درباره ما

سخن مدیرعامل

تلاش مدیران و کارکنان این واحد بر این است تا با بهبود روش های تولید، بهره مندی از استاندارد های جهانی، کنترل دقیق کیفیت و ارائه خدمات پس ازفروش مرتبط، زمینه جلب رضایت مشتریان و مصرف کنندگان را فراهم آورده تا از این طریق در سکوی کسب برتری در مقام نخست بایستد

 

محمد نیک افروز

اکونومیست / کارآفرین / موسس شرکت آبراهه گستر

شرکت آبراهه گستر

مجموعه بزرگ آبراهه گستر، با افتخار تجربیات 25ساله ی درخشان خود را در زمینه ی تولید لوله های پلی اتیلن، تیپ های آبیاری و لوله های آبیاری قطره ای، در شرق کشور، به عموم اعلام می دارد:

این شرکت با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و بهره گیری از با کیفیت ترین مواد اولیه ، به خوبی توانسته در سال های متوالی ،رضایت مشتریان داخلی و خارجی را، به خوبی جلب نماید.

همچنین این کارخانه موفق به صادارت محصولات خود به کشورهای دیگری همچون امارات،ازبکستان،عراق،تاجیکستان، افغانستان،ترکمنستان و آذربایجان شده است.

همینطور،تلاش پیوسته مدیران و مهندسان شرکت آبراهه گستر،کسب با اعتبار ترین گواهینامه های کیفیت و استاندارد جهانی را رقم زده است.

لازم به ذکر است تمامی محصولات شرکت آبراهه گستر، از کمینه پنجاه سال عمر مفید برخودارند ودر کنار آن ده سال بیمه مسئولیت ناشی از کیفیت کالا”بیمه آسیا”را دارا می باشند.

خطوط تولیدی شرکت، با آخرین تکنولوژی های روز دنیا تجهیز شده که این رویداد،فرایند خدمت رسانی به مشتریان ارجمندما را بهبودو سرعت کافی بخشیده است. کیفیت درجه یک محصولات، تحویل به موقع سفارشات و پیشرو بودن آن به لحاظ کمیت و کیفیت، بخش دیگری از افتخارات شرکت آبراهه گستر می باشد.

کیفیت شایسته محصولات ما، منجر به اعتماد مستمر و همکاری مثمر ثمر با دیگر شرکت هایی چون شرکت آب و فاضلاب، شرکت مخابرات، شرکت های انتقال برق و سازمان جهاد کشاورزی شده است. امید است دوشادوش کشاورزان و باغداران عزیز کشورمان، در گسترش بخش کشاورزی و خودکفایی ایران عزیزمان همیار و هم دل باشیم.

شکوه پایدار و چشم انداز روشن مدیران کارخانه،این شرکت را موفق به تولید بیش از 13000تن محصول در سال و تامین نیاز بازارداخلی و خارجی کرده است،تا نقش بزرگی در سازندگی وآبادانی کشور پهناورمان ایران،از خود به جای بگذارد.

تاریخچه شرکت آبراهه گستر

شرکت آبراهه گستر نیشابور در سال 1376 در زمینه تولید لوله‌های پلی‌اتیلن در استان خراسان آغاز به کار نمود. پس از اخذ پروانه کاربرد علامت استاندارد برای محصولات و اقدام به تکمیل و تجهیز خطوط به تکنولوژی روز دنیا، توانست خود را به یکی از تولید کنندگان مطرح در این صنعت تبدیل نماید و درسال 1398 درفاز توسعه،تولید نوار آبیاری قطره ای(تیپ) را در دستور کار قرار داد.

لذا تخصص توام با تجربه بیش از دو دهه‌ی مدیران وکارکنان و دارا بودن ماشین آلات پیـشرفته و استفاده از مواد اولیه‌ی درجه یک از جمله شاخص‌های شرکت آبراهه گستر بوده که در همین راستا ضمن دریافت پروانه کاربرد علامت استاندارد برای محصولات PE80 ، PE40 ، PE32 و PE100 برای تمامی سایزهای تولیدی در کلیه‌ی رده‌های فشاری مشخص شده اقدام به دریافت تاییدیه از اداره‌ی کل بهبود و توسعه روش‌های نوین آبیاری وزارت جهاد کشاورزی و گواهینامه ISO 9001-2015 و همچنین استاندارد ISO17025برای واحد آزمایشگاه نمود و ضمن همکاری مستمر با شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی، مخابرات، شهرداری‌ها، سازمان جهاد کشاورزی، شرکت برق و… دریافت تاییدیه‌های موردی از شرکت‌های بازرسی تجهیزات نیرو (ساتکاب)، تجهیـــزات آب و بــــرق و… همچنـــان در جهت نیـل به اهداف خود تلاش می‌نماید.

محصولات تولیدی کارخانه آبراهه گستر، منطبق با استانداردهای تولید لوله پلی‌اتیلن، 50 سال عمر مفید دارد علاوه بر این، به منظور جلب اعتماد و اطمینان کامل مشتری، تمامی محصولات به مدت 10 سال بیمه مسئـولیت ناشی از کیفیت شده‌اند. لازم به ذکر است فازهای تولیدی این کارخانه با ظرفیت نزدیک به 13000 تن در سال مشغول به کار می باشند.

خط مشی شرکت

کارخانه آبراهه گستر نیشابور با بکارگیری تکنولوژی پبشرفته و منابع انسانی مجرب ، به عنوان سازمان پیشرو در زمینه تولید انواع لوله های پلی اتیلن فعالیت می نماید. مدیریت این شرکت خط مشی خود را در راستای جلب رضایت مشتریان وذینعان و افزایش کیفیت خدمات و محصولات قرارداده و با تعهد به بهبود مستمر عملکرد، فعالیت و فرآیندهای خود را با بکارگیری اثر بخش سیستم ISO9001:2015 بهینه نموده و در راستای اهداف زیر تلاش می نماید.

 

  1. تلاش در جهت افزایش رضایتمندی مشتریان و پیشبرد فرهنگ مشتری مداری .
  2. بهبود مستمر کمی وکیفی فروش و خدمات پس از فروش .
  3. تلاش مداوم در ارتقاءکیفیت محصول و خدمات .
  4. خلق ارزش افزوده برای ذینفعان (مشتریان ، کارکنان ، سهامداران و….)و بهبود روابط با آنان.
  5. استفاده از فرصت ها در جهت رشد سازمان با درک تغییرات محیطی کسب و کار و تولید محصولات کارآمد مطابق با نیاز روز مشتریان .
  6. توانمندسازی منابع انسانی از طریق آموزش مستمر ، افزایش دانش ، مهارت ، توانایی ، صلاحیت و شایستگی های اخلاقی و فنی کارکنان.

مدیریت شرکت آبراهه گستر تعهد خود را به اهداف ذکر شده اعلام می نماید و از کلیه کارکنان در هر رده سازمانی انتظار دارد که نسبت به اصول خط مشی سیستم مدیریت متعهد بوده و در رسیدن به تحقق اهداف حداکثر تلاش و سعی خود را با تمام جدیت بعمل آورند.

 
محمد نیک افروز
مدیر عامل

تاییدیه ها و گواهینامه های آبراهه گستر

این شرکت دارای :

 • گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه ،از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران ،استاندارد ۱۷۰۲۵و آزمایشگاه اکرودیته اداره کل استاندارد
 • واحدنمونه صنعتی نمونه استان خراسان رضوی در سال1401
 • واحدنمونه صنعتی نمونه استان خراسان رضوی در سال1400
 • استاندارد لوله های آبرسانی ، فاضلاب و زهکشی تحت فشار PE80-PE100 (14427-1,2)
 • استاندارد لوله های پلی اتیلن آبیاری جانبی PE40(7607)
 • تاییدیه وزارت جهاد کشاورزی (معاونت آب و خاک)
 • تاییدیه شرکت مخابرات ایران
 • تاییدیه تامین کنندگان شهرداری های سطح کشوری
 • تاییدیه مرکز مکانیزاسیون وزارت جهاد کشاورزی
 • گواهینامه عضویت انجمن تولید کنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن
 • دارای تاییدیه و طرف قرارداد شرکتهای آب و فاضلاب سطح کشور
 • گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت 9001:2015 ISO
 • گواهی سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی  ISO 45001:2018
 • گواهی سیستم مدیریت محیط زیست  ISO 14001:2015
 • گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه ISO IMS Management Systems
 • تاییدنامه فود گرید وآب شرب از سازمان غذا و دارو
 • بیمه نامه ده ساله ی مسئولیت ناشی ازکیفیت کالا ( بیمه آسیا)